28 - 29 marcaSzczecin

Przyjdź i przetestuj nowego 100% elektrycznego cross’a z homologacją!

Miejsce spotkania: Autoryzowany Dealer SurRon
Parking przy jeziorze Głebokie : ZOBACZ NA MAPIE

Jazdy testowe :

28 marca – 10:00 do 17:00

29 marca – 10:00 do 17:00

Wypełnij formularz i ciesz się jazdą! Ilość miejsc ograniczona!

Wybierz datę:

Wybierz godzinę:

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Administratorem Państwa danych osobowych jest EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).

2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail: iod@holding1.pl.

3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty na podstawie (RODO art. 6 ust.1 lit.b). Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.

4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).

5. W przypadku zainteresowania ofertą wynajmu pojazdów elektrycznych Państwa dane mogą być udostępnione spółką świadczącym usługi leasingu lub wynajmu.

6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT, marketingu, pośrednictwa w sprzedaży w imieniu i na swoją rzecz.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych od EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie na podane przeze mnie dane do kontaktu:

Powyższą zgodę można wycofać w każdym czasie, kontaktując się z Administratorem na adres e-mail kontakt@surron.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie. Podane przez Panią/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu kierowania do Pani/Pana przez Administratora treści marketingowych.