Zostań dealerem Surron!

Z nami rozwiniesz swój biznes!:

Zapewniamy:

Nowoczesne i pożądane produkty

Długofalową relację biznesowa

Partnerskie zasady współpracy

Wsparcie w procesach handlowych

Napisz do nas, jeśli:

prowadzisz działalność gospodarczą

dysponujesz lokalem handlowym

masz środki finansowe na zakup pojazdów

Obsługa sieci dealerskiej:
Telefon : 123 000 363
e-mail:kontakt@surron.pl

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Administratorem Państwa danych osobowych jest EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).

  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail: iod@holding1.pl.

  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty na podstawie (RODO art. 6 ust.1 lit.b). Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.

  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).

  5. W przypadku zainteresowania ofertą wynajmu pojazdów elektrycznych Państwa dane mogą być udostępnione spółką świadczącym usługi leasingu lub wynajmu.

  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT, marketingu, pośrednictwa w sprzedaży w imieniu i na swoją rzecz.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych od EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie na podane przeze mnie dane do kontaktu:

  Powyższą zgodę można wycofać w każdym czasie, kontaktując się z Administratorem na adres e-mail kontakt@surron.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie. Podane przez Panią/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu kierowania do Pani/Pana przez Administratora treści marketingowych.

  SURRON POLSKA jest wyłącznym importerem i oficjalnym dystrybutorem SURRON w Polsce.

  Zapraszamy w obszar motocrossowej (i nie tylko) przyjemności. Wejdziesz do niej za pośrednictwem naszego sklepu firmowego lub naszych autoryzowanych salonów sprzedaży. Jako importer marki SurRon, z pełną odpowiedzialnością zapewniamy, że zakup przez Ciebie pojazdów SurRon będzie czynnością łatwą i przyjemną, niezależnie od tego, jaką drogę do zostania posiadaczem SurRona wybierzesz. Gwarantowaniem przyjemności obejmujemy także cały okres użytkowania crossa SurRon. Zapewniamy fachową i błyskawiczną obsługę serwisową, również w standardzie door-to-door, oraz pełną dostępność części zamiennych. Jesteśmy silni, zwarci i gotowi żeby w przypadku, gdy los przyniesie czas, w którym Twój cross będzie okresowo wyłączony z dawania Ci frajdy, błyskawicznie postawić go na koła.

  Nie są to czcze deklaracje, to zobowiązanie, które podejmujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, jakie ma Holding 1, do którego należy SurRon Polska. Stoi za nami zadowolenie dziesiątek (a nawet już setek) tysięcy zadowolonych klientów. A ich zaufanie jest dla nas dodatkową motywacją i rodzi wyjątkową odpowiedzialność. Zakup przez Ciebie pojazdu SurRon to dla nas początek w zapewnianiu Ci przyjemności z jego posiadania i użytkowania. Bo jesteśmy czymś więcej niż importer i dystrybutor marki SurRon. Jesteśmy i będziemy Twoim partnerem tak w motocrossowej przygodzie, jak i codziennym pracowitym pokonywaniu dystansu.