Light Bee S – elektryczny cross dla dzieci i młodzieży

SurRon LIGHT BEE S - maksimum zabawy i bezpieczeństwa!


Wspieraj pasję swojego dziecka już od najmłodszych lat i podaruj mu w 100% elektrycznego crossa o lekkiej i prostej konstrukcji, który prowadzi się tak łatwo jak rower! Odpowiednio dobrana moc silnika zapewnia super doznania z jazdy. 17-calowe felgi z profesjonalnymi oponami zapewniają świetną przyczepność przez cały czas, nawet w najtrudniejszych warunkach. SurRon LIGHT BEE S jest lekki i łatwy do opanowania, a daje dużo więcej możliwości i radości niż jazda na rowerze.
LIGHT BEE S – jest super!

S jak Super lekka konstrukcja


Niezwykle lekka konstrukcja S-ki została opracowana przez tych samych inżynierów, którzy stworzyli bazowe modele SurRon: Light Bee X i Light Bee L1e. Mieli jeden cel – stworzyć poręczny i łatwy w prowadzeniu cross dla dzieci i młodzieży. Zrealizowali go z pełnym sukcesem! Super lekka i prosta konstrukcja Light Bee S jest solidna, bezpieczna i niesamowicie wytrzymała, a waży tylko 48 kg.

1250mm

mały rozstaw osi
lekkość prowadzenia

220mm

minimalny prześwit
łatwość pokonywania wykrotów

58T

duża zębatka
jeszcze większy moment obrotowy

S jak Single Crown


Single Crown – widelec upsidedown Fastace o długości 550 mm został specjalnie zaprojektowany dla Light Bee S. Zawiesznie S-ki posiada efektywny skok 150 mm i w pełni regulowane ustawienie odbicia, dzięki czemu Light Bee S nadaje się do praktycznie wszystkich rodzajów nawierzchni. Bez względu na to, czy jeździsz po asfalcie, profesjonalnym torze, czy leśnej drodze – z Light Bee S jesteś zawsze bezpieczny!

S jak system tylnego zawieszenia


Autorski projekt SurRon’a - Intersect TR, to wyjątkowy system tylnego zawieszenia stworzony w oparciu o wieloletnie doświadczenie w produkcji i obserwacje pracy motocykli w każdych warunkach. Tylne zawieszenie S-ki to niezwykły system - jest idealnie dopasowany do ramy, a jego właściwości gwarantują wzorową przyczepność i kontrolę trakcji. Light Bee S gwarantuje maksymalną radość i bezpieczeństwo.

S jak super zabawa bez ograniczeń


S-ka dzięki lekkiej i prostej konstrukcji nadaje zarówno dla dzieci, jak i dla młodzieży.
Rewelacyjne właściwości jezdne i mistrzowskie osiągi gwarantują najlepszą zabawę i bezpieczną jazdę wszędzie! Light Bee S, dzięki doskonałemu prześwitowi i wyjątkowo krótkiemu rozstawowi osi, zabierze Cię, gdzie tylko chcesz, abyś maksymalnie cieszył się taką jazdą, którą kochasz. Na jednym kole, na obu, a może kaskaderskie sztuczki? Z Light Bee S wszystko jest możliwe i niesamowicie proste! Wybierz gdzie chcesz jechać, wsiądź i poczuj tę super moc!