47kg

masy własnej
ultralekka konstrukcja

+70km

zasięgu
ładowanie w jedyne 3 godziny

250Nm

maksymalnego momentu obrotowego
kąt wspinania powyżej 45 stopni

Daj się ponieść młodzieńczej pasji, którą w sobie masz


Wsiądź na elektrycznego crossa Surron Light Bee i utwierdź się w przekonaniu, że przyjemność tej przygody jest właśnie dla Ciebie. A także dla Twojego dorastającego syna. „I nie mówcie, że nie macie synka, bo w każdej chwili mieć możecie!” (S.Bareja, S.Tym – „Miś”).

Twoje serce wypełnia entuzjazm przeżywania przygód, poszukiwania frajdy i podnoszenia poziomu adrenaliny? Cross Surron Light Bee już samym swoim ekscytująco dynamicznym wyglądem zdaje się wołać: Jestem stworzony dla Twojej pasji i Twoich potrzeb. Wszelkich potrzeb. I mam na to homologację!

Ponieważ Surron Light Bee jest homologowany jak motorower, Tobie i Twojemu synowi (a może też córce) wystarczy prawo jazdy kategorii B lub AM.

Wersja Surrona z homologacją Bee L1e daje prawo poruszania się przez Ciebie gdzie zechcesz i pokonywania kilometrów dróg publicznych.

Górskie szlaki, zaśnieżony las, profesjonalny tor crossowy, asfaltowe ulice, czy alejki… cross Light Bee sprawdzi się w każdych warunkach. I w każdych przyniesie Ci inny wymiar frajdy z jazdy. Zawsze będzie odjazdowy. Czasem – na życzenie – odlotowy.

Zawieszenie, na którym tylko medale wieszać
INTERSECT T


Niesamowity wielowahaczowy układ tylnego zawieszenia – konstrukcja własna SurRon – może służyć jako wzorzec wyważenia między dbałością o Twój komfort jazdy a przyczepnością i płynnością, które wpływają na Twoje bezpieczeństwo.

Skąd ta niesamowitość? Składają się na nią m.in.: progresywna kompresja, odpowiednia wielkość skoku, możliwość pełnej regulacji amortyzatora i oparcie konstrukcji na wysokiej jakości komponentach firmy DNM. Na decyzję o wieszaniu na tym zawieszeniu medali wpłynęły tysiące prób terenowych i testów ulicznych.

ZOBACZ FILM

1260mm

mały rozstaw osi
lekkość prowadzenia

270mm

godny prześwit
łatwość pokonywania wykrotów

203mm

duża tarcza hamulca
krótka droga hamowania

W zgodzie z Twoim sportowym duchem


Sportowy charakter i natychmiastowy, dostępny w mgnieniu oka moment obrotowy rozradują Twojego sportowego ducha i z lekkością wyniosą Twoje ciało podczas skoków czy wheelie.

Profesjonalne opony terenowe, na sportowych 19-calowych obręczach, zapewniają doskonałą przyczepność i zdolność pokonywania nawet najbardziej niegościnnych, najtrudniejszych podłoży.

Na pewno ucieszy Cię połączenie w Light Bee wysokiego moment obrotowego motocykla terenowego z lekkością i zwinnością roweru zjazdowego. No przecież każdy z nas lubi śmigać.

Tak oto Twój sportowy duch znalazł partnera w znakomicie wyważonej konstrukcji crossa Surron Light Bee.

5400obr/min

maksymalnej prędkości obrotowej,
silnik o zacnej wydajności,
klasa ochrony – IP55

Wyjmowana bateria

ładowanie od 20 do 60%
w czasie obiadu

Elektrycznie, ekologicznie


Kolejną zaletą crossa Light Bee jest elektryczny napęd.

Możesz powiedzieć, że cross Surron Light Bee to coś pomiędzy motocrossem terenowym a rowerem elektrycznym. My uważamy, że TO COŚ ponad.

Tylko elektryczny cross umożliwi Ci realizowanie Twojej motocrossowej pasji w zgodzie z ekologią. A do tego w miejscach dla pojazdów spalinowych niedostępnych. Szybko przekonasz się, że Light Bee może dużo więcej niż cross spalinowy i niż e-bike. Dlatego Surron tak szybko zdobywa na całym świecie rzesze zwolenników. Ba – wielbicieli, fanów, wręcz wyznawców.

Surron Light Bee ma dwa tryby jazdy, które pozwalają Ci na zachowanie optymalnego stosunku mocy i oszczędności baterii.

Kolejną zaletą jest mechanizm rekuperacji energii. Funkcjonuje on automatycznie i zawsze, kiedy podczas jazdy puścisz gaz, ładuje baterię.