SUR-RON Light Bee Youth

SUR-RON nie zapomina o najmłodszych.

Nowy elektryczny motorower młodzieżowy SUR-RON Light Bee Youth oparty na popularnej wersji dla dorosłych.

Jest przeznaczony dla osób w wieku od 10 roku życia. Silnik o szczytowej mocy 3 kw rozpędza Youth’a do 60 km/h. Posiada zawieszenie KKE  z systemem INTERSECT TR, 17-calowe koła i wyjmowany akumulator litowy 48 V. Zasięg – do 70 km. 47 kg masy własnej może udźwignąć 75 kg. Sprawdzona i certyfikowana ochrona przed zabrudzeniem, kurzem i wilgocią chroni przed uszkodzeniem nawet w najcięższych warunkach.

SUR-RON Storm Bee

Jeszcze więcej mocy, jeszcze więcej frajdy.

Niczym tygrysy ostrzymy sobie zęby na model Storm Bee. To pełnowymiarowy motocykl typu dirt bike, o znacznie większej mocy niż Light Bee. Jego aluminiową ramę uzupełnia chłodzony powietrzem silnik o zawrotnej mocy maksymalnej 22,5 kW (30 KM),a  zasilany jest z akumulatora 96 V i 48 Ah o pojemności 4,6 kWh. Storm Bee będzie w stanie przejechać ponad 100 km na jednym ładowaniu rozwijając prędkość 110 km/h.  Hydrauliczne hamulce będą wyposażone w ABS. Do wyboru terenowe lub szosowe opony na 21-calowym przednim i 18-calowym tylnym kole. Masa całkowita to 118 kg, zaś maksymalne obciążenie – 120 kg.

SUR-RON oferuje również zoptymalizowaną pod kątem jazdy w mieście wersję Storm Bee z homologacją europejska, która może stać się świetnym środkiem transportu na dojazd do pracy.

Już jest po szeregu testów wytrzymałości konstrukcji, układu napędowego i silnika – oraz po najważniejszych – testach przyjemności. Zapowiada się, że będzie jeszcze bardziej (i wyżej) odlotowy. Trzymamy rękę na pulsie, trzymaj i Ty, bo już wkrótce…