Historia marki


Electric Vehicles Poland (EVP) jest najmłodszym przedsięwzięciem Holding 1, polskiej grupy kapitałowej, właściciela wielooddziałowych dealerów kilkunastu marek samochodowych, największej polskiej wypożyczalni samochodowej i największego polskiego carsharingu, a także wyłącznego przedstawiciela marki Infiniti w Polsce oraz grupy działającej na rynku deweloperskim.

EVP to pierwsza w Polsce marka stworzona z myślą o szerzeniu usług i technologii z dziedziny elektromobilności oraz mikromobilności. Naszym celem jest podjęcie społecznej debaty na temat odpowiedzialności ekologicznej, a szczególnie podejmowanie inicjatyw zmierzających do ochrony kapitału środowiskowego, społecznego i finansowego.

Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisowaniu pojazdów i urządzeń z zakresu elektromobilności, takich jak hulajnogi, rowery, skutery czy baterie.

Mniej znaczy więcej


Mikro i elektromobilność to niekwestionowana przyszłość, w kierunku której zmierza rynek motoryzacyjny. W EVP jesteśmy świadomi procesu tych zmian. Chcemy jako ekspert odpowiedzieć na szybko budzący się popyt w wymiarze elektryfikacji oraz zmniejszenia wymiarów.

Wierzymy, że dzięki dopasowaniu środków transportu i technologii na miarę XXI wieku, nie tylko znacząco wpłyniemy na poprawę jakości zdrowia mieszkańców, ale także poprawimy komfort życia w obrębie największych aglomeracji miejskich.