Wynajmij SurRona!

Jesteś zainteresowany zakupem, ale jazda testowa to za mało? Może po prostu chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę? Wynajmij SurRon’a i spędź niesamowity czas udając się na samotną przejażdżkę po bezdrożach lub zaszalej ze znajomymi na najbliższym torze!

Wypełnij formularz i ciesz się jazdą!

  Wybierz miasto:

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Administratorem Państwa danych osobowych jest EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).

  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail: iod@holding1.pl.

  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty na podstawie (RODO art. 6 ust.1 lit.b). Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.

  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).

  5. W przypadku zainteresowania ofertą wynajmu pojazdów elektrycznych Państwa dane mogą być udostępnione spółką świadczącym usługi leasingu lub wynajmu.

  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT, marketingu, pośrednictwa w sprzedaży w imieniu i na swoją rzecz.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych od EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie na podane przeze mnie dane do kontaktu:

  Powyższą zgodę można wycofać w każdym czasie, kontaktując się z Administratorem na adres e-mail kontakt@surron.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie. Podane przez Panią/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu kierowania do Pani/Pana przez Administratora treści marketingowych.

  Okres wynajmu1 szt.2 szt. *3 szt. i więcej *
  1 doba300 zł600 złIndywidualna wycena.
  2 doby550 zł1000 złIndywidualna wycena.
  3 doby800 zł1500 złIndywidualna wycena.

  *Wynajem możliwy tylko w Krakowie w punkcie przy Alei Powstańców Śląskich 22 oraz w Warszawie przy ul. Krasnobrodzkiej 5

  • Maksymalny okres wynajmu : 3 doby.
  • Odbiór i zwrot wypożyczonego sprzętu odbywa się w wybranym punkcie we wcześniej ustalonych godzinach.
  • W przypadku przekroczenia terminu zwrotu doliczana jest kolejna doba wynajmu.
  • Do każdej wynajętej sztuki dodawana jest ładowarka SurRon.

  Więcej informacji :

  Telefon : 667071812

  e-mail: kontakt@surron.pl